• Побаловать себя!

  Пусть вас окутывают безмятежные бухты Средиземного моря
  Бронирование
 • Делай то, что действительно делает тебя счастливым

  Бронирование
 • Откройте для себя кристально чистые воды Средиземного моря!

  Бронирование
 • Некоторые вещи действительно особенные, например, наши туры

  Бронирование
 • Некоторые вещи действительно особенные, например, наши туры.

  Бронирование

Специальные предложения

По вашему желанию мы можем организовать празднование помолвки на корабле, предложения руки и сердца, день рождения ит.п.

Развлечения & досуг и сервис

Помощь и планирование в организации вашего тура

Подбор досуга по вашим предпочтениям.

Одно из лучших развлечений – это тур по незабываемым лагунам Каша.

Кухня

Широкий спектр меню, свежие продукты и высокий стандарт гигиены  — главные приоритеты на нашей кухне. Также мы учитываем ваши вкусы, наличие аллергических реакций при составлении меню. Кроме того вы можете непосредственно увидеть весь процесс приготовления пищи прямо на корабле и убедиться в свежести продуктов и соблюдения всех правил гигиены.

Доступно на корабле

Беспроводной интернет
iPOD проигрыватель
Морской скутер
КАНОЭ
СНКЭРЛИНГ
GoPro
ДРОН
Водные Виды Спорта
STAND UP PADDLE КАНОЭ
gömbe yaylası
ince bogaz plaji
Kaş sokakları nasıl
patara nerede
En güzel kaş plajları
myra antik kenti

Мнения посетителей

Kesinlikle yaz tatilinde yapılması gereken şeylerden biri.Özellikle kaptan ergunun ve merve hanımın bize karşı ilgisi çok fazlaydı.Merve hanımın hazırladığın mezeler ve yemekler çok lezzetliydi. Gerçekten çok eğlenceli bir gün oldu.Özelliklede paddle boarda bindiğimzde çok güldük :) .Ve ilk durağımızda Ergun kaptan snorkel ile ufak bir gezinti yapacağımızı söyledi.Ama bizim hiçbişeyimiz yoktu.Fakat teknemizde bize gereken her malzemeden herkese göre bütün boyutlarda vardı.Herşey için çok teşekkür ederiz.

Uzun süren sezonun yorgunluğunu atmak için bu kez kendim Kaş’a turist olarak gittim ve bu sitedeki yorumlara bakarak Ergun Kaptan’ın teknesinde karar kıldım. Arkadaşımla kusursuz bir romantik akşam yemeği turu deneyimi yaşadık ve soframızda bir tek kuş sütü eksikti. Aslan sütü ise tabiki olmazsa olmaz ;) Dolunayın tadını, kendisinin misafirperverliği sayesinde sonuna kadar çıkardık. Bu yaz ise konaklamalı gezi programlarına katılmayı düşünüyoruz. Hiç düşünmeyin ve siz de yerinizi vakit geçmeden ayırtın. Rotanız sevgi ve güzelliklere açılsın :)

Ailenizle ve Sevdiklerinizle geçirebileceğiniz harika bir tekne turu istiyorsanız Kaptan Ergun ve Eşi Merve Hanım en iyi tercih olacaktır. gerek yemekleri, gerek misafirperverlikleri, gerek gezdiğimiz koylar tartışmasız on numara beş yıldızdı.

Herkese tavsiye ederim.

Şimdiden iyi tatiller.

Sıcacık bir ortam, hoş sohbet, Süper yemekler, Kaş’ ın doğal güzellikleri ve bunların hepsini aynı anda yaşayabileceğiniz doğru adres Gülşah 1, Kaptanımız Ergün Bey ve dünyalar tatlısı, hünerli eşi Merve ile size unutulmaz bi tur vaat ediyorlar ve inanın sözlerini de tutuyorlar, Güzel bi teknede max. 6 kişi ile yapılan tur inanın unutamayacağınız bi gün haline geliyor. Bizim şimdiden planlarımızın arasında ilk sırada Kaş ve Ergün Kaptan la yapacağımız tekne turu var.
Kaptanımıza ve Merve Hanıma bize unutulmaz bi gün yaşattığı, Kaş’ın benzersiz güzelliklerini tanıştırdığı ve özverili sıcak karşılamalarından dolayı eşim ve adıma çok teşekkür ederim..
Gönenç & Hakan